RCP0603W330RJS6
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0603W330RJS6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RCP0603W330RJS6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 330 OHM 5% 1.5W 0603
Foi de date: RCP0603W330RJS6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RCP0603W330RJS6
Număr parc RCP0603W330RJS6 Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 330 OHM 5% 1.5W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 26930 pcs Fișa cu date RCP0603W330RJS6.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±150ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Serie RCP Rezistenţă 330 Ohms
Putere (Wați) 1.5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -65°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.023" (0.58mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 330 Ohms ±5% 1.5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film