RCP0603B150RJEB
Vishay DaleVishay Dale
RCP0603B150RJEB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RCP0603B150RJEB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 150 OHM 5% 3.9W 0603
Foi de date: RCP0603B150RJEB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RCP0603B150RJEB
Număr parc RCP0603B150RJEB Producător Vishay Dale
Descriere RES SMD 150 OHM 5% 3.9W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 111680 pcs Fișa cu date RCP0603B150RJEB.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 3.9W
Tensiune - Defalcare 0603 Grosime (Max) ±150ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serie RCP
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0603 (1608 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului RCP0603B150RJEB Înălțime - așezată (Max) 0.023" (0.58mm)
Caracteristici Moisture Resistant lui FIFO 2
Descriere extinsă 150 Ohm ±5% 3.9W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5%
Descriere RES SMD 150 OHM 5% 3.9W 0603 Acoperire, Tipul carcasei Thick Film