RCP0505W2K00GTP
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0505W2K00GTP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RCP0505W2K00GTP
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 2K OHM 2% 1.4W 0505
Foi de date: RCP0505W2K00GTP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RCP0505W2K00GTP
Număr parc RCP0505W2K00GTP Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 2K OHM 2% 1.4W 0505 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 121037 pcs Fișa cu date RCP0505W2K00GTP.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±150ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0505 Dimensiune / Dimensiune 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Serie RCP Rezistenţă 2 kOhms
Putere (Wați) 1.4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0505 (1412 Metric) Temperatura de Operare -65°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 2 kOhms ±2% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film