RCL122575R0FKEG
Dale / VishayDale / Vishay
RCL122575R0FKEG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RCL122575R0FKEG
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 75 OHM 2W 2512 WIDE
Foi de date: RCL122575R0FKEG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RCL122575R0FKEG
Număr parc RCL122575R0FKEG Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 75 OHM 2W 2512 WIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 460287 pcs Fișa cu date RCL122575R0FKEG.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1225 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
Serie RCL Rezistenţă 75 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Alte nume RCL75.0ETR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 75 Ohms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200 Thick Film