RCL121882K0FKEK
Dale / VishayDale / Vishay
RCL121882K0FKEK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RCL121882K0FKEK
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 82K OHM 1W 1812 WIDE
Foi de date: RCL121882K0FKEK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RCL121882K0FKEK
Număr parc RCL121882K0FKEK Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 82K OHM 1W 1812 WIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 881412 pcs Fișa cu date RCL121882K0FKEK.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1218 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.181" W (3.20mm x 4.60mm)
Serie RCL Rezistenţă 82 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 82 kOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Automotive AEC-Q200 Thick Film Compoziţie Thick Film