RCL040656R2FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCL040656R2FKEA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RCL040656R2FKEA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 56.2 OHM 1/4W 0604 WIDE
Foi de date: RCL040656R2FKEA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RCL040656R2FKEA
Număr parc RCL040656R2FKEA Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 56.2 OHM 1/4W 0604 WIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5877632 pcs Fișa cu date RCL040656R2FKEA.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0406 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.063" W (1.00mm x 1.60mm)
Serie RCL Rezistenţă 56.2 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Wide 0604 (1610 Metric), 0406 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.018" (0.45mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 56.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Wide 0604 (1610 Metric), 0406 Automotive AEC-Q200 Thick Film Compoziţie Thick Film