PTF65768R00FYEB
Dale / VishayDale / Vishay
PTF65768R00FYEB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PTF65768R00FYEB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 768 OHM 1/4W 1% AXIAL
Foi de date: 1.PTF65768R00FYEB.pdf2.PTF65768R00FYEB.pdf3.PTF65768R00FYEB.pdf4.PTF65768R00FYEB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PTF65768R00FYEB
Număr parc PTF65768R00FYEB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 768 OHM 1/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serie PTF Rezistenţă 768 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 768 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film