PTF6525R000AXBF
Dale / VishayDale / Vishay
PTF6525R000AXBF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PTF6525R000AXBF
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 25 OHM 1/4W 0.05% AXIAL
Foi de date: 1.PTF6525R000AXBF.pdf2.PTF6525R000AXBF.pdf3.PTF6525R000AXBF.pdf4.PTF6525R000AXBF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PTF6525R000AXBF
Număr parc PTF6525R000AXBF Producător Dale / Vishay
Descriere RES 25 OHM 1/4W 0.05% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
Toleranţă ±0.05% Coeficientul de temperatură ±15ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serie PTF Rezistenţă 25 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 25 Ohms ±0.05% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film