PTF6523K200BYR6
Dale / VishayDale / Vishay
PTF6523K200BYR6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PTF6523K200BYR6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 23.2K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Foi de date: 1.PTF6523K200BYR6.pdf2.PTF6523K200BYR6.pdf3.PTF6523K200BYR6.pdf4.PTF6523K200BYR6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile PTF6523K200BYR6
Număr parc PTF6523K200BYR6 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 23.2K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serie PTF Rezistenţă 23.2 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 23.2 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film