PTF65220R00BXEB
Dale / VishayDale / Vishay
PTF65220R00BXEB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PTF65220R00BXEB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 220 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Foi de date: 1.PTF65220R00BXEB.pdf2.PTF65220R00BXEB.pdf3.PTF65220R00BXEB.pdf4.PTF65220R00BXEB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PTF65220R00BXEB
Număr parc PTF65220R00BXEB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 220 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±15ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serie PTF Rezistenţă 220 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 220 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film