PTF651K5000FYR6
Dale / VishayDale / Vishay
PTF651K5000FYR6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PTF651K5000FYR6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 1.5K OHM 1/4W 1% AXIAL
Foi de date: 1.PTF651K5000FYR6.pdf2.PTF651K5000FYR6.pdf3.PTF651K5000FYR6.pdf4.PTF651K5000FYR6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PTF651K5000FYR6
Număr parc PTF651K5000FYR6 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 1.5K OHM 1/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serie PTF Rezistenţă 1.5 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 1.5 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film