PC9FJ221K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PC9FJ221K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului PC 220 10% F09
Foi de date: PC9FJ221K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PC9FJ221K
Număr parc PC9FJ221K Producător Dale / Vishay
Descriere PC 220 10% F09 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2937 pcs Fișa cu date PC9FJ221K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.265" Dia (6.73mm)
ecranare Shielded Serie PC
Evaluări - Q @ Freq 95 @ 790kHz
ambalare - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 790kHz Inductanţă 220µH
Înălțime - așezată (Max) 0.270" (6.86mm) Frecventa - Self Resonant 4.6MHz
Caracteristici - descriere detaliata 220µH Shielded Molded Inductor 273mA 3.18 Ohm Max Radial
Rezistența DC (DCR) 3.18 Ohm Max Ratingul curent 273mA
Curent - saturație 125mA