MSP10C01180RGEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP10C01180RGEJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MSP10C01180RGEJ
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES ARRAY 9 RES 180 OHM 10SIP
Foi de date: MSP10C01180RGEJ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
264 pcs
506 pcs
1012 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MSP10C01180RGEJ
Număr parc MSP10C01180RGEJ Producător Dale / Vishay
Descriere RES ARRAY 9 RES 180 OHM 10SIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21913 pcs Fișa cu date MSP10C01180RGEJ.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 10-SIP Dimensiune / Dimensiune 0.990" L x 0.090" W (25.15mm x 2.29mm)
Serie MSP Rezistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 180
Putere pe element 250mW ambalare Tube
Pachet / Caz 10-SIP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 9 Număr de știfturi 10
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.350" (8.89mm)
descriere detaliata 180 Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP Tipul circuitului Bussed