MSP08C03220RGEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP08C03220RGEJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MSP08C03220RGEJ
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES ARRAY 4 RES 220 OHM 8SIP
Foi de date: MSP08C03220RGEJ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
336 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MSP08C03220RGEJ
Număr parc MSP08C03220RGEJ Producător Dale / Vishay
Descriere RES ARRAY 4 RES 220 OHM 8SIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29733 pcs Fișa cu date MSP08C03220RGEJ.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SIP Dimensiune / Dimensiune 0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm)
Serie MSP Rezistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 220
Putere pe element 400mW ambalare Tube
Pachet / Caz 8-SIP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 4 Număr de știfturi 8
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.350" (8.89mm)
descriere detaliata 220 Ohm ±2% 400mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP Tipul circuitului Isolated