M55342K09B330DMTSV
Dale / VishayDale / Vishay
M55342K09B330DMTSV Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M55342K09B330DMTSV
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 330 OHM 1% 1W 2512
Foi de date: M55342K09B330DMTSV.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M55342K09B330DMTSV
Număr parc M55342K09B330DMTSV Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 330 OHM 1% 1W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 15339 pcs Fișa cu date M55342K09B330DMTSV.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm)
Serie Military, MIL-PRF-55342, RM2512 Rezistenţă 330 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Alte nume M55342K09B330DMTSV-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.033" (0.84mm) Caracteristici Military, Non-Inductive
Rata de eșec M (1%) descriere detaliata 330 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film