M55342H12B100DPWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342H12B100DPWS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M55342H12B100DPWS
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 100 OHM 1% 1/10W 0603
Foi de date: M55342H12B100DPWS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M55342H12B100DPWS
Număr parc M55342H12B100DPWS Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 100 OHM 1% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 16753 pcs Fișa cu date M55342H12B100DPWS.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Serie Military, MIL-PRF-55342, RM0603 Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tray
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume M55342H12B100DPWS-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.033" (0.84mm) Caracteristici Military, Non-Inductive
Rata de eșec P (0.1%) descriere detaliata 100 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film