M55342H04B100ART5
Dale / VishayDale / Vishay
M55342H04B100ART5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M55342H04B100ART5
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 100 OHM 0.1% 0.15W 1505
Foi de date: M55342H04B100ART5.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M55342H04B100ART5
Număr parc M55342H04B100ART5 Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 100 OHM 0.1% 0.15W 1505 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 39841 pcs Fișa cu date M55342H04B100ART5.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1505 Dimensiune / Dimensiune 0.155" L x 0.050" W (3.94mm x 1.27mm)
Serie Military, MIL-PRF-55342, RM1505 Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 0.15W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Nonstandard Alte nume M55342H04B100ART5-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.033" (0.84mm) Caracteristici Military, Non-Inductive
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 100 Ohms ±0.1% 0.15W Chip Resistor Nonstandard Military, Non-Inductive Thin Film