M55342E09B115ART5
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E09B115ART5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M55342E09B115ART5
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 115 OHM 0.1% 1W 2512
Foi de date: M55342E09B115ART5.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M55342E09B115ART5
Număr parc M55342E09B115ART5 Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 115 OHM 0.1% 1W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 24965 pcs Fișa cu date M55342E09B115ART5.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm)
Serie Military, MIL-PRF-55342, RM2512 Rezistenţă 115 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Alte nume M55342E09B115ART5-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.033" (0.84mm) Caracteristici Military, Non-Inductive
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 115 Ohms ±0.1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film