M55342E06B590ART5
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E06B590ART5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M55342E06B590ART5
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 590 OHM 0.1% 0.15W 0705
Foi de date: M55342E06B590ART5.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M55342E06B590ART5
Număr parc M55342E06B590ART5 Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 590 OHM 0.1% 0.15W 0705 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 50872 pcs Fișa cu date M55342E06B590ART5.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0705 Dimensiune / Dimensiune 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serie Military, MIL-PRF-55342, RM0705 Rezistenţă 590 Ohms
Putere (Wați) 0.15W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume M55342E06B590ART5-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.033" (0.84mm) Caracteristici Military, Non-Inductive
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 590 Ohms ±0.1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film