M55342E06B475ART5
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E06B475ART5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M55342E06B475ART5
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 475 OHM 0.1% 0.15W 0705
Foi de date: M55342E06B475ART5.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M55342E06B475ART5
Număr parc M55342E06B475ART5 Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 475 OHM 0.1% 0.15W 0705 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 53753 pcs Fișa cu date M55342E06B475ART5.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0705 Dimensiune / Dimensiune 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serie Military, MIL-PRF-55342, RM0705 Rezistenţă 475 Ohms
Putere (Wați) 0.15W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume M55342E06B475ART5-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.033" (0.84mm) Caracteristici Military, Non-Inductive
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 475 Ohms ±0.1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film
Compoziţie Thin Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
M55342E06B47B0RTP
M55342E06B47B0RTP
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES SMD 47K OHM 0.1% 0.15W 0705
In stoc: 13152 pcs
Descarca: M55342E06B47B0RTP.pdf
RFQ
M55342E06B475AR
M55342E06B475AR
Producători: TT Electronics/IRC
Descriere: RES SMD 475 OHM 0.1% 0.15W 0805