M55342E06B158DPWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E06B158DPWS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M55342E06B158DPWS
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 158 OHM 1% 0.15W 0705
Foi de date: M55342E06B158DPWS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M55342E06B158DPWS
Număr parc M55342E06B158DPWS Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 158 OHM 1% 0.15W 0705 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 16993 pcs Fișa cu date M55342E06B158DPWS.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0705 Dimensiune / Dimensiune 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serie Military, MIL-PRF-55342, RM0705 Rezistenţă 158 Ohms
Putere (Wați) 0.15W ambalare Tray
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume M55342E06B158DPWS-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.033" (0.84mm) Caracteristici Military, Non-Inductive
Rata de eșec P (0.1%) descriere detaliata 158 Ohms ±1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film