M55342E02B357ART5
Vishay DaleVishay Dale
M55342E02B357ART5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M55342E02B357ART5
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 357 OHM 0.1% 1/8W 0505
Foi de date: M55342E02B357ART5.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M55342E02B357ART5
Număr parc M55342E02B357ART5 Producător Vishay Dale
Descriere RES SMD 357 OHM 0.1% 1/8W 0505 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 50554 pcs Fișa cu date M55342E02B357ART5.pdf
Tensiunea nominală - AC R (0.01%) Tensiune - Lucrare 0.125W, 1/8W
Tensiune - Defalcare 0505 Grosime (Max) ±25ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm) Serie Military, MIL-PRF-55342, RM0505
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0505 (1313 Metric)
Alte nume M55342E02B357ART5-MIL Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului M55342E02B357ART5
Înălțime - așezată (Max) 0.033" (0.84mm) Caracteristici Military, Non-Inductive
lui FIFO 2 Descriere extinsă 357 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.1% Descriere RES SMD 357 OHM 0.1% 1/8W 0505