M55342E02B121DRWI
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E02B121DRWI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M55342E02B121DRWI
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 121 OHM 1% 1/8W 0505
Foi de date: M55342E02B121DRWI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M55342E02B121DRWI
Număr parc M55342E02B121DRWI Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 121 OHM 1% 1/8W 0505 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 16714 pcs Fișa cu date M55342E02B121DRWI.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0505 Dimensiune / Dimensiune 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Serie Military, MIL-PRF-55342, RM0505 Rezistenţă 121 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tray
Pachet / Caz 0505 (1313 Metric) Alte nume M55342E02B121DRWI-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.033" (0.84mm) Caracteristici Military, Non-Inductive
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 121 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film