LVR05R3000FS73
Dale / VishayDale / Vishay
LVR05R3000FS73 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LVR05R3000FS73
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.3 OHM 1% 5W AXIAL WW
Foi de date: LVR05R3000FS73.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LVR05R3000FS73
Număr parc LVR05R3000FS73 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.3 OHM 1% 5W AXIAL WW Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 75985 pcs Fișa cu date LVR05R3000FS73.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Serie LVR Rezistenţă 300 mOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume LVRC-.30TR
Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 300 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound