IRF46ER152K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IRF46ER152K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IRF-46 1.5K 10% ER E3
Foi de date: IRF46ER152K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IRF46ER152K
Număr parc IRF46ER152K Producător Dale / Vishay
Descriere IRF-46 1.5K 10% ER E3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 745143 pcs Fișa cu date IRF46ER152K.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.394" L (5.20mm x 10.00mm)
ecranare Unshielded Serie IRF-46
Evaluări - Q @ Freq 80 @ 2.52MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -20°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.52MHz Inductanţă 1.5mH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 1.4MHz
Caracteristici - descriere detaliata 1.5mH Unshielded Inductor 160mA 10 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 10 Ohm Max Ratingul curent 160mA
Curent - saturație -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
IRF4104SPBF
IRF4104SPBF
Producători: International Rectifier (Infineon Technologies)
Descriere: MOSFET N-CH 40V 75A D2PAK
In stoc: 40643 pcs
Descarca: IRF4104SPBF.pdf
RFQ
IRF46ER122K
IRF46ER122K
Producători: Dale / Vishay
Descriere: IRF-46 1.2K 10% ER E3
In stoc: 775902 pcs
Descarca: IRF46ER122K.pdf
RFQ
IRF450
IRF450
Descriere: MOSFET N-CH 500V 12A TO-3-3