IRF03ST471K
Prezentarea produsului
Număr parc: IRF03ST471K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IRF-3 470 10% RJ4
Foi de date: IRF03ST471K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IRF03ST471K
Număr parc IRF03ST471K Producător Dale / Vishay
Descriere IRF-3 470 10% RJ4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4601 pcs Fișa cu date IRF03ST471K.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
ecranare Unshielded Serie IRF
Evaluări - Q @ Freq 65 @ 790kHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 790kHz Inductanţă 470µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 2.25MHz
Caracteristici - descriere detaliata 470µH Unshielded Inductor 126mA 7.7 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 7.7 Ohm Max Ratingul curent 126mA