IRF03SH560K
Prezentarea produsului
Număr parc: IRF03SH560K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IRF-3 56 10% RJ1
Foi de date: IRF03SH560K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IRF03SH560K
Număr parc IRF03SH560K Producător Dale / Vishay
Descriere IRF-3 56 10% RJ1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5061 pcs Fișa cu date IRF03SH560K.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
ecranare Unshielded Serie IRF
Evaluări - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 56µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 12MHz
Caracteristici - descriere detaliata 56µH Unshielded Inductor 320mA 1.34 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 1.34 Ohm Max Ratingul curent 320mA