IRF03SH100K
Prezentarea produsului
Număr parc: IRF03SH100K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IRF-3 10 10% RJ1
Foi de date: IRF03SH100K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IRF03SH100K
Număr parc IRF03SH100K Producător Dale / Vishay
Descriere IRF-3 10 10% RJ1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6035 pcs Fișa cu date IRF03SH100K.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
ecranare Unshielded Serie IRF
Evaluări - Q @ Freq 85 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 10µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 45MHz
Caracteristici - descriere detaliata 10µH Unshielded Inductor 500mA 580 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 580 mOhm Max Ratingul curent 500mA