IRF03BH4R7K
Prezentarea produsului
Număr parc: IRF03BH4R7K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IRF-3 4.7 10% B08
Foi de date: IRF03BH4R7K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IRF03BH4R7K
Număr parc IRF03BH4R7K Producător Dale / Vishay
Descriere IRF-3 4.7 10% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5499 pcs Fișa cu date IRF03BH4R7K.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
ecranare Unshielded Serie IRF
Evaluări - Q @ Freq 70 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 4.7µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 80MHz
Caracteristici - descriere detaliata 4.7µH Unshielded Inductor 620mA 390 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 390 mOhm Max Ratingul curent 620mA