IRF03BH102K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IRF03BH102K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IRF-3 1K 10% B08
Foi de date: IRF03BH102K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IRF03BH102K
Număr parc IRF03BH102K Producător Dale / Vishay
Descriere IRF-3 1K 10% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5349 pcs Fișa cu date IRF03BH102K.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
ecranare Unshielded Serie IRF
Evaluări - Q @ Freq 65 @ 790kHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 790kHz Inductanţă 1mH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 1.4MHz
Caracteristici - descriere detaliata 1mH Unshielded Inductor 100mA 14 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 14 Ohm Max Ratingul curent 100mA