IR04SH220K
Prezentarea produsului
Număr parc: IR04SH220K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IR-4 22 10% RJ1
Foi de date: IR04SH220K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IR04SH220K
Număr parc IR04SH220K Producător Dale / Vishay
Descriere IR-4 22 10% RJ1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3123 pcs Fișa cu date IR04SH220K.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
ecranare Unshielded Serie IR
Evaluări - Q @ Freq 75 @ 2.5MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 22µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 30MHz
Caracteristici - descriere detaliata 22µH Unshielded Inductor 175mA 2.5 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 2.5 Ohm Max Ratingul curent 175mA