IR04BH181K
Prezentarea produsului
Număr parc: IR04BH181K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IR-4 180 10% B08
Foi de date: IR04BH181K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IR04BH181K
Număr parc IR04BH181K Producător Dale / Vishay
Descriere IR-4 180 10% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3279 pcs Fișa cu date IR04BH181K.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
ecranare Unshielded Serie IR
Evaluări - Q @ Freq 65 @ 790kHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 790kHz Inductanţă 180µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 7MHz
Caracteristici - descriere detaliata 180µH Unshielded Inductor 108mA 6.75 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 6.75 Ohm Max Ratingul curent 108mA