IR02SH561J
Prezentarea produsului
Număr parc: IR02SH561J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IR-2 560 5% RJ1
Foi de date: IR02SH561J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IR02SH561J
Număr parc IR02SH561J Producător Dale / Vishay
Descriere IR-2 560 5% RJ1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3192 pcs Fișa cu date IR02SH561J.pdf
Tip - Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
ecranare Unshielded Serie IR
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 790kHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 790kHz Inductanţă 560µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 5MHz
Caracteristici - descriere detaliata 560µH Unshielded Inductor 35mA 46 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 46 Ohm Max Ratingul curent 35mA