IR02BH8R2K
Prezentarea produsului
Număr parc: IR02BH8R2K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IR-2 8.2 10% B08
Foi de date: IR02BH8R2K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IR02BH8R2K
Număr parc IR02BH8R2K Producător Dale / Vishay
Descriere IR-2 8.2 10% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4538 pcs Fișa cu date IR02BH8R2K.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
ecranare Unshielded Serie IR
Evaluări - Q @ Freq 55 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 8.2µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 55MHz
Caracteristici - descriere detaliata 8.2µH Unshielded Inductor 155mA 2.7 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 2.7 Ohm Max Ratingul curent 155mA