IR02BH1R5K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IR02BH1R5K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IR-2 1.5 10% B08
Foi de date: IR02BH1R5K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IR02BH1R5K
Număr parc IR02BH1R5K Producător Dale / Vishay
Descriere IR-2 1.5 10% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5759 pcs Fișa cu date IR02BH1R5K.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
ecranare Unshielded Serie IR
Evaluări - Q @ Freq 28 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 1.5µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 140MHz
Caracteristici - descriere detaliata 1.5µH Unshielded Inductor 535mA 220 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 220 mOhm Max Ratingul curent 535mA