IMS5SWDSH390K65
Prezentarea produsului
Număr parc: IMS5SWDSH390K65
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IMS-5SWD-65 39 10% RJ1
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IMS5SWDSH390K65
Număr parc IMS5SWDSH390K65 Producător Dale / Vishay
Descriere IMS-5SWD-65 39 10% RJ1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26928 pcs Fișa cu date
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
ecranare Shielded Serie IMS-5SWD-65
Evaluări - Q @ Freq 53 @ 2.5MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 39µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 29MHz
Caracteristici - descriere detaliata 39µH Shielded Molded Inductor 410mA 1.93 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 1.93 Ohm Max Ratingul curent 410mA
Curent - saturație 180mA