IMS5SWDBH1R5J65
Prezentarea produsului
Număr parc: IMS5SWDBH1R5J65
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IMS-5SWD-65 1.5 5% B08
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IMS5SWDBH1R5J65
Număr parc IMS5SWDBH1R5J65 Producător Dale / Vishay
Descriere IMS-5SWD-65 1.5 5% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18675 pcs Fișa cu date
Tip Molded Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
ecranare Shielded Serie IMS-5SWD-65
Evaluări - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 1.5µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 115MHz
Caracteristici - descriere detaliata 1.5µH Shielded Molded Inductor 1.3A 120 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 120 mOhm Max Ratingul curent 1.3A
Curent - saturație 1.3A