IMS5SWDBH120K65
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMS5SWDBH120K65
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IMS-5SWD-65 12 10% B08
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
2600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IMS5SWDBH120K65
Număr parc IMS5SWDBH120K65 Producător Dale / Vishay
Descriere IMS-5SWD-65 12 10% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30006 pcs Fișa cu date
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
ecranare Shielded Serie IMS-5SWD-65
Evaluări - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 12µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 44MHz
Caracteristici - descriere detaliata 12µH Shielded Molded Inductor 400mA 2 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 2 Ohm Max Ratingul curent 400mA
Curent - saturație 400mA