IMS05WDST272K40
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMS05WDST272K40
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IMS-5WD-40 2.7K 10% RJ4
Foi de date: IMS05WDST272K40.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IMS05WDST272K40
Număr parc IMS05WDST272K40 Producător Dale / Vishay
Descriere IMS-5WD-40 2.7K 10% RJ4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6804 pcs Fișa cu date IMS05WDST272K40.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
ecranare Shielded Serie IMS-5WD-40
Evaluări - Q @ Freq 51 @ 250kHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 25kHz Inductanţă 2.7mH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 940kHz
Caracteristici - descriere detaliata 2.7mH Shielded Inductor 87mA 43.1 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 43.1 Ohm Max Ratingul curent 87mA
Curent - saturație 33mA