IMS05WDST123K40
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMS05WDST123K40
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IMS-5WD-40 12K 10% RJ4
Foi de date: IMS05WDST123K40.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IMS05WDST123K40
Număr parc IMS05WDST123K40 Producător Dale / Vishay
Descriere IMS-5WD-40 12K 10% RJ4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3472 pcs Fișa cu date IMS05WDST123K40.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
ecranare Shielded Serie IMS-5WD-40
Evaluări - Q @ Freq 36 @ 79kHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 79kHz Inductanţă 12mH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 300kHz
Caracteristici - descriere detaliata 12mH Shielded Inductor 55mA 109 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 109 Ohm Max Ratingul curent 55mA
Curent - saturație 14mA