IMS05ST3R3J
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05ST3R3J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMS05ST3R3J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IMS-5 3.3 5% RJ4
Foi de date: IMS05ST3R3J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IMS05ST3R3J
Număr parc IMS05ST3R3J Producător Dale / Vishay
Descriere IMS-5 3.3 5% RJ4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3779 pcs Fișa cu date IMS05ST3R3J.pdf
Tip Molded Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
ecranare Shielded Serie IMS-5
Evaluări - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Powder Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 3.3µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 85MHz
Caracteristici - descriere detaliata 3.3µH Shielded Molded Inductor 480mA 350 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 350 mOhm Max Ratingul curent 480mA