IMS05ST180K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05ST180K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMS05ST180K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IMS-5 18 10% RJ4
Foi de date: IMS05ST180K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IMS05ST180K
Număr parc IMS05ST180K Producător Dale / Vishay
Descriere IMS-5 18 10% RJ4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6436 pcs Fișa cu date IMS05ST180K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
ecranare Shielded Serie IMS-5
Evaluări - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 18µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 45MHz
Caracteristici - descriere detaliata 18µH Shielded Molded Inductor 300mA 890 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 890 mOhm Max Ratingul curent 300mA
Curent - saturație 235mA