IMS05SH561K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05SH561K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMS05SH561K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IMS-5 560 10% RJ1
Foi de date: IMS05SH561K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IMS05SH561K
Număr parc IMS05SH561K Producător Dale / Vishay
Descriere IMS-5 560 10% RJ1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3780 pcs Fișa cu date IMS05SH561K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
ecranare Shielded Serie IMS-5
Evaluări - Q @ Freq 60 @ 790kHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 790kHz Inductanţă 560µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 4.7MHz
Caracteristici - descriere detaliata 560µH Shielded Molded Inductor 90mA 10.5 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 10.5 Ohm Max Ratingul curent 90mA
Curent - saturație 55mA