IMS05EV5R6K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05EV5R6K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMS05EV5R6K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IMS-5 5.6 10% EV E2
Foi de date: IMS05EV5R6K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IMS05EV5R6K
Număr parc IMS05EV5R6K Producător Dale / Vishay
Descriere IMS-5 5.6 10% EV E2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3609 pcs Fișa cu date IMS05EV5R6K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
ecranare Shielded Serie IMS-5
Evaluări - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Powder Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 5.6µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 65MHz
Caracteristici - descriere detaliata 5.6µH Shielded Molded Inductor 335mA 720 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 720 mOhm Max Ratingul curent 335mA