IMS05BH3R9K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05BH3R9K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMS05BH3R9K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IMS-5 3.9 10% B08
Foi de date: IMS05BH3R9K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IMS05BH3R9K
Număr parc IMS05BH3R9K Producător Dale / Vishay
Descriere IMS-5 3.9 10% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4504 pcs Fișa cu date IMS05BH3R9K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
ecranare Shielded Serie IMS-5
Evaluări - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Powder Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 3.9µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 75MHz
Caracteristici - descriere detaliata 3.9µH Shielded Molded Inductor 450mA 400 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 400 mOhm Max Ratingul curent 450mA