IMS02WWDST1R0K40
Prezentarea produsului
Număr parc: IMS02WWDST1R0K40
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IMS-2WWD-40 1 10% RJ4
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile IMS02WWDST1R0K40
Număr parc IMS02WWDST1R0K40 Producător Dale / Vishay
Descriere IMS-2WWD-40 1 10% RJ4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4268 pcs Fișa cu date
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.133" Dia x 0.335" L (3.38mm x 8.51mm)
ecranare Shielded Serie IMS-2WWD-40
Evaluări - Q @ Freq 42 @ 25MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Phenolic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 25MHz Inductanţă 1µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 136MHz
Caracteristici - descriere detaliata 1µH Shielded Wirewound Inductor 1.26A 208 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 208 mOhm Max Ratingul curent 1.26A
Curent - saturație 1.26A