IMS02ST270J
Prezentarea produsului
Număr parc: IMS02ST270J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IMS-2 27 5% RJ4
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile IMS02ST270J
Număr parc IMS02ST270J Producător Dale / Vishay
Descriere IMS-2 27 5% RJ4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3333 pcs Fișa cu date
Tip Molded Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
ecranare Shielded Serie IMS-2
Evaluări - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 27µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 21MHz
Caracteristici - descriere detaliata 27µH Shielded Molded Inductor 88mA 5.8 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 5.8 Ohm Max Ratingul curent 88mA