IMS02SH180K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMS02SH180K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IMS-2 18 10% RJ1
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile IMS02SH180K
Număr parc IMS02SH180K Producător Dale / Vishay
Descriere IMS-2 18 10% RJ1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2971 pcs Fișa cu date
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
ecranare Shielded Serie IMS-2
Evaluări - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 18µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 26MHz
Caracteristici - descriere detaliata 18µH Shielded Molded Inductor 108mA 3.8 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 3.8 Ohm Max Ratingul curent 108mA