IMC2220ER2R7K
Prezentarea produsului
Număr parc: IMC2220ER2R7K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 2.7UH 1.2A 70 MOHM SMD
Foi de date: IMC2220ER2R7K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IMC2220ER2R7K
Număr parc IMC2220ER2R7K Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 2.7UH 1.2A 70 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 346750 pcs Fișa cu date IMC2220ER2R7K.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 2220 (5650 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.221" L x 0.197" W (5.61mm x 5.00mm)
ecranare Unshielded Serie IMC-2220
Evaluări - Q @ Freq 10 @ 7.96MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2220 (5650 Metric)
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 7.96MHz
Inductanţă 2.7µH Înălțime - așezată (Max) 0.165" (4.20mm)
Frecventa - Self Resonant 37MHz descriere detaliata 2.7µH Unshielded Inductor 1.2A 70 mOhm Max 2220 (5650 Metric)
Rezistența DC (DCR) 70 mOhm Max Ratingul curent 1.2A