IMC1812RV2R7K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RV2R7K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMC1812RV2R7K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 2.7UH 370MA 750 MOHM
Foi de date: IMC1812RV2R7K.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IMC1812RV2R7K
Număr parc IMC1812RV2R7K Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 2.7UH 370MA 750 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 230821 pcs Fișa cu date IMC1812RV2R7K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 1812 Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
ecranare Unshielded Serie IMC-1812
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1812 (4532 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Iron Powder
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 7.96MHz
Inductanţă 2.7µH Înălțime - așezată (Max) 0.134" (3.40mm)
Frecventa - Self Resonant 50MHz descriere detaliata 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 370mA 750 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
Rezistența DC (DCR) 750 mOhm Max Ratingul curent 370mA